AANWINSTEN Openbare Leeszaal 14 Nederlandse romans: I. Andric, De hellehof. J. Austen, Trots en vooroordeel. F. Bordewijk, Tijdingen van ver. H. Cecil, Bij gebrek aan bewijs. J. Gould Cozzens, Door liefde bezeten. W. Corsari, De schorpioen. J. Fabricius, De Nertsmantel. G. Greene, Tussen twee geheime diensten. C. Lennart, De blauwe horizon. E. Morris, De bloemen van Hiroshima. Baronesse Orczy, De man in 't grijs. M. Philips, De wonderbare genezing. H. Morton Robinson, Het water des levens. J. P. Sartre, Walging. N. Shute, Ergens waar de wereld ophoudt. J. Symons, Een nozemmisdaad. B. Tecchi, De egoïsten. A. P. Tsjechow, Wanjka en Kastjanka. A. S. Turnbull, De nachtegaal. Studiewerken: F. R. Barran, Ferienhauser. H. Böll, Erzahlungen, Hörspiele, Aufsatze. G. A. Bontekoe, Drie maanden kris kras door Zuid-Af rika. R. Bulthuis, Het moderne poppenspel. M. Burton, Onze zoogdieren. E. J. Byng, De derde macht. L. Crisler, Wij huilden met de wolven in Alaska. Das grosse Buch der Technik. R. Daumann, De ondergang van de Dakota's. De Wit-Klinkhamer Duyvené, Geschiedenis van het Nederlandse zilver. J. P. W. Ellerbeek, De wereld van de zieke mens. E. K. Gann, Je vliegt met je vijand. J. Glissenaar, Arabieren huilen niet. K. Hana, Landschappen in Nederland. J. Hardy, Wonen. H. Heitling, Westfalen. Ph. Hendey, Die national-galerie London. K. Hoffmann, Stahltreppen. S. J. Houtenbo en J. P. A. Wilhelm, Ik kan vogels houden. S. Kooymans, De kunst van Nieuw-Guinea. R. van Luttervelt, Holland's musea. R. Neumann en H. Koppel, Hitier, de gesel van Europa. E. Newton, Museum zonder muren. K. Norel, Ons koninklijk gezin uit en thuis. L. M. van Oordt en L. de Jong, Spelend werken. M. Ouwehand, Langs en op het water. P. C. Pet en H. Scholte, Ontdek Griekenland. J. Presser, Antwoord aan het kwaad. Renault-4 en Dauphine. O. Rombach, Anna van Oranje. L. Ruff, Hersenspoeling. Shirer, Opkomst en ondergang van het derde rijk (2 delen). H. Sielmann, Een jaar tussen de spechten. O. Steinhöfel, Holztreppen. F. Stokhuysen, Molens. K. van Straaten, Charmant gekiekt. J. P. Strijbos, De vogels van wei en plas. F. Tanner, Verliefd, verloofd, getrouwd. J. Thorwald, Het ontslag. C. Chr. Troebst, Om de verovering van de zee. De veefokkerij in Friesland. F. R. J. Verhoeven, De Islam. A. J. G. Verster, Brons in den tijd. A. J. G. Verster, Tin door de eeuwen. Vrachtvaarders van de wereld. E. E. Walleis, Dayuma. A. Westrup, Wij en onze auto. C. Woudstra, Goed projecteren. Foto boven: Lichtbakens voor het verkeer op de Groningerstraatweg. Foto onder: Licht en donker op het Oldehooi- sterkerkhoi.

Leeuwarder Gemeenschap | 1962 | | pagina 14