15 TEHUIZEN EN VERBLIJVEN Practische Hulp, Ver. Leeuw. Tehuis v. Daklozen. Voorz.: Mr. R. Römer, Harlingerstraatweg 13a. Secr./penn.: R. Th. Bisschop, W. Lodewijkstraat 47. Directeur: L. Swart, Meidoornstraat 28. •n Kinderdagverblijf. Gebouw: Jacobijnerkerkhof. Voorz.: Mw. A. v. d. Burg-v. d. Poel Emmakade 85. Seer.: Mw. W. A. C. Spiro-Kocken, P. Lastmanstr. 33. Penningm.: H. J. v. d. Werf, Bildtsestraat 48. BEJAARDENORGANISATIES EN -TEHUIZEN Bond v. Staatspensionering. Voorz.: D. Scholten, Verstolkstraat 13. Secr.: K. Faber, Schrans 81 bov. Penningm.: G. A. Dijkstra, Mozartstraat 111. c. Stichting Sociëteit voor Bejaarden. Voorz.: J. K. Dijkstra, Menaldumerstraat 3. Secr.: J. G. Wolbers, Mesdagstraat 40. Penningm.: De Ruyterweg 14. Stichting „Sonnenborgh". (Rusthuis Ned. Herv. Gem.), Mr. P._ J. Troelstra- Si weg 71. 0 Voorz.: G. Hooghiem, Diepenbrockstraat 66. Secr.: H. Volkers, Obrechtstraat 28. Penningm.: E. v. d. Weide, Bildtsestraat 26. Directr.: Mej. R. Baarsma, Mr. P. J. Troelstraweg 71. Stichting „Fribourg". (Bejaardentehuis), Achter de Hoven 122. Voorz.: Mr. A. A. M. v. d. Meulen Coornhertstr. 27. Secr.: Ds. D. J. van Wezep, Leeuwerikstraat 26. Penningm.: Mr. F. M. v. d. Brink, Oranjewoud. Directeur: W. Hoogerbeets, Achter de Hoven 122. N.V.V.-Veteranen. i- Voorz.: A. Visser, Swammerdamstraat 3. Secr.: P. v. d. Zurk, Bollemansteeg 34. Penn.: Mw. Bokma-Metz, Swammerdamstraat 3. WONINGVERENIGINGEN Vereniging voor Volkshuisvesting. Voorz.: W. Goïnga, Harlingerstraatweg 2b. Secr.: A. Coree, Transvaalstraat 47. Penningm.: J. P. Mulder, Mr. P. J. Troelstraw. 26. Administrateur: J. Bosma, Molenstraat 31. Woningbouwver. Beter Wonen. Voorz.: R. v. d. Wal, Cambuursterpad 138. Secr.: J. Winters, Larixstraat 4. Penningm.: W. v. d. Molen, Achter de Hoven 348. Woningstichting Leeuwarden-Leeuwarderadeel. Voorz.: Ds. W. v. d. Heide, Verl. Schrans 118. Secr.: J. Stienstra, Huizumerlaan 52. Directeur: E. Algra, Huizumerlaan 119a. GEHEELONTHOUDERS-ORGANISATIES Alg. Ned. Drankbestrijders Organisatie (ANDO). Voorz.: P. Pitstra, Diepenbrockstraat 32. Secr.: A. G. v. d. Meij, Berkenstraat 3b. Penningm.: Mej. D. Koen, Emmakade N.Z. 139. Nationale Christen Geheelonth.ver., Leeuwarden. Voorz.: G. Hopster, Stiens. Secr.: Th. Laverman, Spoorstraat 92. Penningm.: Mej. F. v. d. Schaaf, Vijverstraat 11. Nationale Christen Geheelonth.ver., Huizum. Voorz.: B. Veenstra, Vincent van Goghstraat 35. Secr.: W. van der Veen, Starterstraat 17. Penningm.: H. Dijkstra, Nieuwe Schrans 4. Eigen Brood Bovenal (ver. tot aanbouw en ver betering van arbeiderswoningen). Voorz.: Mr. A. E. Stoop, Fonteinstraat 3. Secr.: W. Goïnga, Harlingerstraatweg 2b. Penningm.: Mr. W. J. Oosterhoff, Bilderdijkstr. 38. Administrateur: N. Huppes, Bleeklaan 101. VERENIGINGEN VOOR HULP AAN GEHANDICAPTEN Algemene Nederlandse Invaliden Bond. Voorz.: I. G. de Vries, Brederostraat 53. Secr.: H. W. Vlietstra, Rameaustraat 47. Penningm.: J. Hoekstra, Leeuwerikstraat 65. De Friesche Blindenkring. Voorz.: G. Elderhuis, Margrietstraat 7, Buitenpost. Secr.: G. Bosma, Auke Stellingwerf straat 31. Penningm.: D. v. d. Zee, Noorys 27, Harlingen. Administrateur: M. J. Schreur, Bleeklaan 75. Vereniging voor Zwakzinnigenzorg. Voorz.: O. Blom, Robert Kochstraat 23. Secr./penn.: Mej. R. Dijkstra, Franekerstraat 28. Stichting Het Gehandicapte Kind in Friesland. Voorz.: A. Kamp, Dennenstraat 50. Secr.: J. H. C. Kramer, Transvaalstraat 51. Penn.: Mw. A. G. van Beyma-Quarles van Ufford, Emmakade Z.Z. 126. BEGRAFENIS- EN CREMATIEVERENIGINGEN Coöp. Ver. U.A. Friese Uitvaart Verzorging. Voorz.: H. Beuckens, Sweelinckstraat 63. Secr.: H. v. d. Meulen, Van Loonstraat 141. Penningm.: Sj. Meinsma, Bildtsestraat 30. Directeur: J. Rusch, Sexbierumerstraat 50b. Prot. Chr. Begrafenisver. Voorz.: J. Asselmou, Spoorstraat 116. Secr.: W. Smits, Schapestraat 38. Penningm.: P. de Jong, Röntgenstraat 3. Administrateur: J. Nawijn, Marssumerstr. 9. Begrafenisvereniging Huizum. Voorz.: J. Pijnacker, Verl. Schrans 98. Secr./penn.: G. Ferwerda, Pieter de Hooghstr. 33. Vereniging voor Facultatieve Crematie. Voorz.: Mr. J. J. Keuning, P. Langedijkstraat 54. Secr.: J. van der Zee, Ferd. Bolstraat 95. Ver v. Crematie A.V.V.L. Voorz.: W. Schuil, Aert v. d. Neerstraat 43. Secr.: G. A. Zegers, Leeuwerikstraat 138. DIVERSEN Nederl. Ver. voor Sexuele Hervorming. Bureau: Dr. Jan Rutgershuis, Raadhuisstraat 13. Voorz.: G. v. d. Laan, Ruusbroeckstraat 25. Secr.: H. L. v. d. Wal, Kwartelstraat 15. Penningm.: A. Veldkamp, Jan van Scorelstraat 29c, Woningver. Leeuwarden. Voorz.: P. A. de Bruin, Spanjaardslaan 117. Secr.: Drs. L. W. Zwarts, Pasteurweg 48. Penningm.: Mr. T. H. Kingma, Harlingerstr.w. 73c. Helpt Elkander (ouderver. v. gehandicapte kinde ren). Voorz.: A. Kamp, Dennenstraat 50. Secr.: Mw. T. van Dijk-v. d. Zee, Emmakade 42. Penn.: Mw. Brink-Hannema, Nylanstate. Ned. Ver. A.V.O. (ver. v. sociale zorg en arbeids bemiddeling v. minder-validen). Voorz.: J. F. Kooistra, Robert Kochstraat 29. Secr./penn.: J. Heeg, Borniastraat 101. Stichting Tehuizen v. Gehandicapten op Alg. Basis. Voorz.: M. D. Hiehle, Julianalaan 31. Secr./penn.: D. Jagersma, Rochussenstraat 6. Vereniging „Levensvreugd" (ver. v. bijstand van langdurige zieken tegen eenzaamheid en verve ling). Voorz.: M. H. Breevoort, Jac. Binckesstraat 70. Secr.: Mw. A. A. Vechter-Van Leenders, Van Leeu wenhoekstraat 39. Penningm.: J. Postma, Bleeklaan 94. Stichting Friesland 1940-1945 (instelling verzorging verzetsslachtoff ers) Voorz.: S. Schootstra, Ferd. Bolstraat 5. Secr.: Y. Eekhof, Eelaan 263, Dokkum. Penningm.: A. Tammes, Engelsestraat 51. Directrice: Mej. P. Bolleman, Schrans 44. Hulp aan het Ambonese Kind. Secr.: Mej. T. Kooistra, Paulus Moreelsestraat 19. VERENIGINGEN VOOR HULP AAN ZIEKEN EN GEWONDEN Kon. Ned. Ver. E.H.B.O. Voorz.: Y. de Boer, Sexbierumerstraat 10. Secr.: G. J. van Enck, Lekkumerweg 70. Penningm.: Mej. W. van Keulen, Dronrijperstr. 9. Kath. Nat. Bond v. E.H.B.O. Voorz.: Th. Schaap, Schieringerweg 179. Secr./penn.: W. J. Boymans, Gijsb. Japicxstraat 31. Friese Zieken Omroep. Voorz.: O. Pasma, Emmakade N.Z. 7. Secr./penningm.: H. Meek, Transvaalstraat 63. Prod.leider: J. J. v. d. Hoef, d'Hondecoeterstr. 40. Studio: Jacobijnerkerkhof 1.

Leeuwarder Gemeenschap | 1963 | | pagina 15