15 Penn.: Mw. C. Kingma-Schoute, Harlingerstraat- weg 79 c. Vrouwengroep v. d. Coöperatie „Noord West". Voorz.: Mw. Hamelink-de Visser, Schubertstr. 38, Seer.: Mej. I. v. d. Meulen, p./a. Pasteurweg 56, Penn.: Mw. T. Dijkstra-Brouwer, Merelstraat 16. Vrouwenvereniging „Nut en Nocht". Voorz.: Mw. J. v. d. Berg-Gorter, Mr. P. J. Troel- straweg 176, Seer.: Mw. G. Massolt-Jurgens, Mr. P. J. Troelstra- weg 192, Penn.: Mw. Y. Brandsma-de Vries, Jelsum 153. NED. HERVORMDE VROUWENORGANISATIES Vrijzinnig Hervormde Vrouwenvereniging, (overkoepeling v. d. verschillende vrijz. Herv. Vrouwenverenigingen) Presid.: Mw. C. van Wezep-Hoogkamer, Leeuwe rikstraat 26, Secr.: Mw. N. Feikema-Willemsen, Westersingel 8, Penn.: Mw. de Vlas-Blokzijl. Vrijz. Herv. Vrouwenver., aid. Lwd.-Oost I. Presid.: Mw. L. Sandijck-Dekker, Emmakade 101, Secr.: Mw. N. Feikema-Willemsen, Westersingel 8, Penn.: Mw. A. v. Gorkum-de Jong, Lekkumerw. 45. Vrijz. Herv. Vrouwenver., aid. Lwd.-Oost II. Voorz.: Mw. C. de Bruin-Vrijburg, Bleeklaan 59, Secr.: Mw. A. N. C. Enklaar-Harinck, Veestraat 8, Penn.: Mw. G. v. d. Veen-Grond, Willem Loréstr. 80. Vrijz. Herv. Vrouwenver., aid. Lwd.-West I. Voorz.: Mw. M. v. d. Klaauw-v. d. Schel, Bildtse- straat 36 a, Secr.: Mw. H. de Jong-Dijkstra, Engelumerstraat 21, Penn.: Mw. A. Beerlings-Boonstra, Sexbierumer- straat 5. Vrijz. Herv. Vrouwenver., aid. Lwd.-Centrum. Voorz.: Mw. C. v. Wezep-Hoogkamer, Leeuwerik straat 26, Secr.: Mw. W. Schaap-Bottinga, Emmastraat 1, Penn.: Mw. J. Struiksma-Hazenwind, Pinkstraat 11. Vrijz. Herv. Vrouwenver., aid. Huizum. Voorz.: Mw. Labrie-Bakker, Prinses Irenestraat 3, Secr.: Mw. Abrahamse-Auer, Huizumerlaan 12, Penn.: Mw. de Jong-Bergsma, Jan Steenstraat 32. Herv. Vrouwenver. Pniel Presid.: Mw. J. Th. de Bruyn-de Koster, Verlengde Schrans 70, Secr.: Mw. M. Hoekstra-Stelwagen, Surinamestr. 3, Penn.: Mej. B. v. d. Ende, Matth. v. Pellicomstr. 6. GEREFORMEERDE VROUWENORGANISATIES Gereiormeerde Vrouwenver. Marijke Meu". Presid.: Mw. Dijkstra-Sterk, Joh. de Walestraat 2, Secr.: Mw. Busstra-Bottinga, Meidoornstraat 79, Penn.: Mw. Sikma-v. d. Meer, Achter de Hoven 320. Gereiormeerde Vrouwenver. „Bij de Bron". Presid.: Mej. Zr. A. den Hartog, Euterpestraat 30 c. Secr.: Mw. G. Laverman-Fortuin, Mendelsohnstraat 32, Penn.: Mw. G. Dijkstra-Smedinga, Mozartstraat47. Gereiormeerde Vrouwenver. Rondom het Woord" Presid.: Mej. F. Schut, Wijbr. de Geeststraat 4, Secr.: Mw. A. v. d. Laan-Terpstra, v. d. Kooistr. 22, Penn.: Mw. A. M. J. Hasker-Boersma, Claes Bockes Balckstraat 4. Gereiormeerde Vrouwenver. „De lampen Brandende" Voorz.: Mw. Westra-Wolfart, Snekerkade 1, Secr.: Mw. Boelens-Dijkman, Tweebaksmarkt 62, Penn.: Mw. v. d. Veen-Schat, Heerenwaltje 7. Gereformeerde Vrouwenver. „Belijden en Beleven". Voorz.: Mw. Sj. Mollema-Hofman, Borniastraat 25, Secr.: Mw. W. Hiddinga-v. d. Bijl, Aert v. d. Neer straat 35, Penn.: Mw. Bolt-Abbes, C. Fabritiusstraat 10. Gereiormeerde Vrouwenver. „Gouden Aren". Voorz.: Mw. E. Wiersma-Faber, Coornhertstraat 31, Secr.: Mw. Y. de Boer-v. d. Woude, Jelsumerstr. 15, Penn.: Mw. W. Ubbens-Scheeres, Spanjaardsl. 89. OVERIGE VROUWENVER. OP LEVENSBESCHOU WELIJKE OF ETHISCHE GRONDSLAGEN Ned. Christen Vrouwen Bond, aid. L'wd.-Oost. Voorz.: Mw. D. C. v. d. Schaaf-Scholten, Gronin gerstraatweg 47, Secr.: Mw. G. Sustring-Sijtsma, Nieuwestad 160, Penn.: Mw. A. v. d. Mey-Regts, Tuinen 21. Ned. Christen Vrouwen Bond, aid. Lwd.-West. Voorz.: Mw. R. Elzinga-Ploegsma, Fonteinstr. 69, Secr.: Mw. M. M. Cnossen-Noordam, Kwartelstr. 38, Penn.: Mw. Wonsemans-Talma, Handelstraat 1. Ned. Christen Vrouwen Bond, aid. Huizum. Pres.: Mw. G. Zwart-Scholten, Ferd. Bolstraat 64, Secr.: Mw. G. Visser-v. d. Zee, Pr. Bernhardstr. 32, Penn.: Mw. G. Timmer-Bos, Julianalaan 6. Rooms Katholiek Vrouwen Gilde. Voorz.: Mw. B. Voss-Koïng, Engelsestraat 44, Secr.: Mw. A. Mulder-v. d. Neijden, Kl. Kerkstr. 30, Penn.: Mw. A. Hofstede-Westra, Havikstraat 1. Doopsgezinde Zuster kring. Voorz.: Mej. A. Blanksma, Heliconweg 41, Secr.: Mw. M. Pabin-v. d. Sluys, Verstolkstraat 45, Penn.: Mw. A. Nicolai-Feenstra, Kievitstraat 15. Doopsgezinde Zustervereniging. Voorz.: Mw. F. de Boer-v. d. Veen, Euterpestraat 2, Secr.: Mw. R. Bonga-Hornstra, Mr. P. J. Troelstra- weg 109, Penn.: Mw. C. B. Boersma-v. d. Meer, Heliconw. 35. Damesclub v. d. International Order oi Old Fellows. Voorz.: Mw. M. Groendijk-Straszheim, Wester parkstraat 24, Secr.: Mw. N. Verbruggen-v.d. Goes, Fonteinstr. 31, Penn.: Mw. G. Witteveen-v. d. Meulen, Ferd. Bol straat 67. Rebeccah Loge „Marijke Muoi"v.h. I.O.O.F. Voorz.: Mw. A. v.d. Hoek-Koopmans, Ruusbr.str. 43, Secr.: Mw. A. Banga-Reynders, Brederostraat 15, Penn.: Mw. A. Hoekstra-Ferwerda, Noord.singel 60. POLITIEKE VROUWENORGANISATIES Vrouwengroep Partij v. d. Arbeid, aid. L'warden. Voorz.: Mw. A. de Vries-van Marle, Boeierstr. 13, Secr.: Mw. T. Frieswijk-Pot, Cederstraat 25, Penn.: Mw. G. Odinga-Kuipers, Schubertstraat 38c. VAKBONDS-VROUWENORGANISATIES Voorz.: Mw. D. Arema-Deelstra, Jan van Gooyen- straat 9. Secr.: Mw. A. van Dijk-Bos, Bisschopstraat 40. Penn.: Mw. A. Jonkman-de Boer, Keizersgracht 13. Reeds geruime tijd doet zich voor velerlei doel de behoefte gevoelen tot een centrale registratie van alle in Leeuwarden gevestigde verenigingen, stich tingen, instellingen, e.d. Enige tijd geleden is daar om het bureau van onze stichting begonnen met het verzamelen van de adressen van de Leeuwarder organisaties. Daarnaast worden in een nummer van dit maandblad (oplaag 9000 exemplaren) telkens van een bepaalde categorie organisaties de adressen vermeld. Voor het compleet maken van de verenigingen registratie wordt een kleine medewerking van de besturen ingeroepen, namelijk om voor zover zij nog niet de adressen hebben doorgegeven, onder staand formulier in te vullen en te zenden aan het bureau Leeuwarder Gemeenschap, Raadhuisplein 32, Leeuwarden. (Hierlangs afknippen) Naam van de vereniging/stichting/instelling soort vereniging voorzitter: naam secretaris: pennmgm. directeur adres telef. naam adres telef. naam adres telef. administrateur aantal leden -naam adres telef. (waarvan werkende leden).

Leeuwarder Gemeenschap | 1963 | | pagina 15