- V 20 Hi' flllii Predikanten: Ds. W. v. d. Heide, Verl. Schrans 118; Ds. B. Berends, Huizumerlaan 8; Ds. J. Schelhaas, Hobbemastraat 2. Scriba: S. Camping, Vine, van Goghstr. 74. Penn.: S. Siebesma, Kinkhoornstraat 1. adm.: F. Boersma, Vine, van Goghstraat 12. Gereformeerde Kerk Leeuwarden-West. Gegevens nog niet ontvangen. OVERIGE KERKGENOOTSCHAPPEN Doopsgezinde gemeente. Kerkgebouw: Wirdumerdijk !8. Pred.: Ds. Th. van Veen, Lijsterstraat 6; Ds. J. T. Nielsen, v. Miereveltplantsoen 14. soen 14. Voorz.: J. L. Boersma, Helmerstraat 5. Secr.: A. v. d. Wey, Verl. Schrans 103b. Boekh.: G. B. Gerritsma, Coornherstraat 17. Diaken: N. de Jong, Paramaribostraat 4. Vrij Evangelische Gemeente. Kerkgebouw: Molenpad 5. Pred.: Ds. G. H. de Jonge, Bleeklaan 117; Ds. M. Nijkamp, Dirk Boutstraat 26. Secr.: R. Stolte, le Vegelindwarsstraat 27. Penn.: J. J. Jumulet, Boeierstraat 60. Gereformeerde Kerk art. 31 K.O. Kerkgebouw: Maarten H. Trompstr. 68. Pred.: Drs. D. Deddens, Bleeklaan 68. Scriba: S. Huisman, Bijenhofstraat 25. Nieuw Apostolische Kerk. Kerkgebouw: Emmakade 1 bis. Voorganger: M. v. d. Veen, Singelstraat 14. Leger des Heils. Kerkgebouw en centraal adres: Tuinen 14- 16. Secr.: Mej. P. Gelders, Noordvlietstraat 34. Penn.: D. Boonstra, Javastraat 5. Baptisten Gemeente. Kerkgebouw: M. H. Trompstraat 4a. Pred.: G. Brongers, Achter de Hoven 105. Secr.: M. Koster, Engelsestraat 11. Penn.: G. Geerdink, Turfmarkt 16. Evangelisch Lutherse Gemeente. Kerkgebouw: Nieuwe Oosterstraat 30. Pred.: vacant, Willem Lodewijkstraat 93. Secr.: Jhr. M. J. van Lennep, Spanjaards laan 98. Kerkrentemeester: D. Maarer, Fred. Ruyschstraat 18. Remonstrantse Kring. Kerkgebouw: Waalse Kerk, Grote Kerkstr. 24. Pred.: Ds. J. W. Schneider, Vleeschmarkt D 19, Dokkum. Voorz.: Dr. G. A. M. van Assen, Leeuwerik plein 4. Secr.: Mw. J. M. Ebels-Westerbeek, Twee- baksmarkt 28. Penn.: Mw. W. A. v. d. Scheer-Heitman, Breitnerstraat 27. Chr. Gemeenschap Filadelfia. Voorz.: E. v. d. Molen, Nachtegaalstraat 18. Secr.: H. v. d. Kooi, Archipelweg 123. Penn.: B. Henstra, Pinkstraat 6. Nederlandse lsraëlietische Gemeente Voorz.: S. E. Cohen, Leeuwerikstraat 188. Secr.-penn.: G. de Jong, Verl. Schrans 150b. Vrij katholieke Kerk St. Albanus. Priester: J. Weistra, Oostersingel 18. Voorz.: Mej. C. F. van Biesen, Tjerk Hid- desstraat 80. Secr.: Mw. J. C. E. v. Stralen-Slot, Voor streek 10b. Penn.: Mw. R. v. Gruting-Bouma, Corelli- straat 3c. De Leeuwarder camping op het IJs- baanterrein mag in alle opzichten niet ideaal zijn, er wordt in de vacantietijd een vrij druk gebruik van gemaakt. Oud-Gereformeerde Gemeente kerkgebouw: Grote Hoogstraat 24. voorz.: J. Meijer, Pieter de Swartstraat. secr.: B. v. d. Meer, Willem Sprengerstraat 45. penn.: J. Bakker, Willem Sprengerstraat 36. Kerk van Jezus Christus v. d. Heiligen der Laatste Dagen kerkgebouw: Achter de Hoven 2c. voorganger: W. Leegstra, Spoorstraat 34. Secr.-penn.: R. Tichelaar, le Klanderijdwars straat 13. Christian Sciense Society Kerkgebouw: Wijbrand de Geeststraat 33b. Pres.: Mw. A. S. S. Baronesse v. Harinxma thoe Slooten, Harlingerstraatweg 85. Secr.: G. Kroes, Verstolkstraat 44. Penin.: R. Boshuyer, Reinier de Graaf- straat 16. Kerk der Zevendedags Adventisten Diensten: VVH-gebouw, Oosterkade 14. Pred.: Ds. J. H. Rosman, P. C. Hooftstraat 63. Secr.: P. A. Brussee, Brederodestraat 5. Penn.: Mej. A. Veenstra, Transvaalstraat 3. Verenigde Pinkstergemeente Kerkgebouw: Mininemastraat 8 (nog niet of ficieel in gebruik). Pred.: L. Liebe, Minnemastraat 8. Secr.: P. Kingma, Populierstraat 89. GODSDIENSTIGE-, LEVENSBESCHOUWE LIJKE- EN ETHISCHE ORGANISATIES. Humanistisch Verbond, gemeenschap Leeu warden. Voorz.: J. W. Hidskes, Bildtsestraat 79. Secr.: Drs. C. S. Tolsma, Westerparkstraat 16. Penn.: T. T. Zijlstra, Archipelweg 246 b Vereniging van Vrijzinnige Hervormden. Voorz.: Drs. H. Smits, Lijsterstraat 1. Secr.: P. A. J. Imgenhoes, Engelumerstraat 2. Penn.: R. E. J. Spits, Jelsumerstraat 11. Adm.: J. v. d. Witte, Weerd 18. Vereniging van Rechtzinnig Hervormden „De Bijbel". Voorz.: J. H. Bos, Emmaplein 5. Secr.: L. Kaspersma, Johan Willem Friso- straat 3. Penn.: S. Terpstra, Oude Lekkumerdijk 2. Adm.: R. Hager, Corellistraat 66. Provinciaal Catechetisch Centrum. Voorz.: Ds. G. H. Plantinga, Herv. Predi kant, Tzummarum. Secr.: W. Schuurman, Harlingersingel 21 Bond Zonder Naam (propaganda-instituut v. d. naastenliefde). Hoofdpromotor: J. Vergnes, Weerd 16 boven. Gereformeerde Zondagsschool Vereniging. Voorz.: G. H. Bergkamp, Voorstreek 38. Secr.: J. Pander, Gijsb. Japixcstraat 36. Penn.: D. J. van Leeuwen, Nieuwekade 70. Gereformeerde Mannenver. „Onderzoekt de Schriften". Voorz.: R. de Jong, Jan Lievenstraat 29. Secr.: D. Stelpstra, Ruysdaelstraat 44. Penn.: H. Meijer, Gerard Doustraat 24. Gereformeerde Mannenvereniging „Daniël". Voorz.: J. Stienstra, Verl. Schrans, 73. Secr.: A. Veenbaas, Doniastraat 51. Gereformeerde Mannenver. „Ken Uw Bijbel". Voorz.: H. Vijver, M. v. Pellicomstraat 37. Secr.: S. Dotinga, Jan Lievenstraat 88. Internationale Organisatie „Old Fellows". (broederschap op ethische grondslag). Secr.: Emmakade 48. Stichting Nederlands Evangelisatie Tractaat Genootschap (Evangelisatie-verspreiding) Secr.: H. v. d. Meulen, Hobbemastraat 25. Directeur: D. v. d. Meulen, Ruysdaelstraat 26.

Leeuwarder Gemeenschap | 1963 | | pagina 20