Burgemeester Brandsma ingehaald De raadzaal tijden* de installatie van burgemeester Brandsma. De nieuwe burgemeester voer, het moord Aan de ^ofdtafel van Zks naar rechts: methouder Heet/a. R- Bran dsmade Smart .loco-burgemee,er Treks tra. burgemeester I S. Brandsma, gemeentesecretaris R P. Je long. wethouder K. Je /ong. wethouder ten Brug. Leeuwarden heeft zijn nieuwe burgemeester; de heer J. S. Brandsma is op donderdag 16 maart ingehaald met het gebruikelijke plechtigheids- en feestbetoon - een herha ling van wat vorig jaar is gebeurd, toen burgemeester Harmsma zijn tragisch-kort- stondig burgemeesterschap van Leeuwarden begon, aangevuld nu met een défilé, dat vorig jaar wegens het slechte weer moest worden afgelast. Niet, dat het weer nu zo ideaal was. Het was zeer guur en het woei hard en kil, vooral bij de gemeentegrens tussen Roordahuizum en Wijtgaard. Dit was het ontmoetingspunt voor de nieuwe burge meester met vrouw en kinderen te ener zijde en de wethouders, de gemeentesecre taris en de commissaris van politie te anderer. De twee auto's, die de gemeentebe stuurders uit Leeuwarden aanvoerden, reden eerst wat te ver langs de oude rijksweg, Maandblad, onder auspiciën van de stichting „Leeuwarder Gemeenschap 16e jaargang no. 3 maart 1967 Redactiecommissie: Mevr. A. J. Bearda Bakker-Stuiveling H. Kingmans Pastoor H. W. Dijkman O.P. J. T. Vellenga Redacteur: W. H. Kuipers, telef. 28203 Adres administratie: Voorstreek 101-103, tel. 22046 en 22047 Redactie: Stadhuis Leeuwarden, tel. 21141 Abonnementsprijs 3,00 per jaar Gironummer 809910 ten name N.V. Erven Koumans Smeding, Leeuwarden

Leeuwarder Gemeenschap | 1967 | | pagina 3