457. Als spuitgasten bij de brandspuiten worden aangesteld: Jan Boonstra. Nicolaas Oelof. Poppe Visser. L.L. Hosbach. Bauke Dirks Postma. Nobbe Strijkstra. Jan Kragt. Hendrik Riemersma. G. van der Werff. Reinier Engelaar. Klaas Wijdema. Johan Coenraad Brugman. Jan Jansen. Pieter Mensing. Martinus Hardorf. Feite J. van der Heide. Bernardus van Aurich. Pieter Sipkes Koning. Jan Steenhouwer. Coenraad van der Heide. Jouke Broekstra. 17-3-1849, 15. Missive van Brandmeesters aangaande de indertijd plaats gehad hebbende be noeming van: Bartele Jonker tot spuitgast bij spuit No. 3. Benoeming op verzoek van belanghebbende ingetrokken. 12-5-1849, 14. Voordracht van Brandmeesters van dubbeltallen voor benoeming van directeuren bij brandspuiten No.'s 5 en 6, in plaats van de overleden directeuren: J. van der Veen. J. de Vries. K. Rijpstra. Benoemd als directeuren: K. Bosker bij brandspuit No. 5. C. Broers bij brandspuit No. 5. A. Vlietstra bij brandspuit No. 6. 13-8-1849, 10. Op voordracht van Brandmeesters aangesteld als spuitgasten bij de brandspuiten: S. van der Laan. L. Kuijpstra. ESpijker N. de Jong. G. Sterenberg. Bvan Dam JMonsma W. Jelgersma. G. Heydel. Van den Broek. Bakker N. Simmer. J.P. Jansen. Pieter P. Zondervan. (Pieter A. Zondervan). H. Sonnega. R. Loyenga. J. Schrynhout. J. de Vries. D. Weener. JMonsma J. de Vries. Schepers CLerk J. van der Meer. 12-9-1849, 14. Missive Brandmeesters aangaande het in dienst stellen van een zeker getal personen, om onder de naam "bergers bij brand" werkzaam te zijn. Alvorens dit voorstel in de Raad gebracht wordt, worden Brandmeesters verzocht een instructie voor deze personen te ontwerpen. 29-5-1850, 20. Op voorstel van Brandmeesters worden als spuitgasten aangesteld: Dirk van der Heide. M. Festers. Abraham Dronrijp. Jetze Kronenberg. Jacob van Kleef.

Besluiten Leeuwarden 1811-1850 (Repertorium de Roos) | 1811 | | pagina 132