Verder zijn nog toegelaten als debitanten der voormalige Hollandsche Loterij: Joseph Benedictus de Vries. Levy Barends Vriesman. H.J. de Vries. Emanuel Joseph Coster. Meyer Joseph Lapidaire. Izak Adam Drielsma. Jacob Berend Vriesman. Abraham Markus Dwinger. M8-7-1813. Mededeling door Procureur Crimineel, dat de Wet van 13-10-1812, aangaande de Loterij, wederom in werking wordt gezet. Tevens een lijst van personen inzendende, die verzoeken toelating als debitanten. Verzocht wordt de toelatingen aan hem in te zenden. Het betreft de volgende personen. Noach Joseph de Vries. David Berends Vrieseman. David Herman Karseboom. Nachman Davids Daitsma. Joseph Isaac Vries. Herman Arons van Dijk. Benjamin de Markas Levi Simson Zaks Isaac Meyer Neumark. Salomon Arons Colthoff. Marcus Andries Levi Meyers Meyer Andries Levi Meyers Mozes Salomon Meyers. Mozes Salomon Turksma. Mozes Isaac Duparc. Mozes Levy Ruda. Elkan Isaac Levy Kan. Meyer Benedictus Adelaar. Nathan Salomons Leeuwensteen. Mozes Jacob Levy de Roos. Berend Jacob de Lange. Benjamin Arons Drilsma. Heiman Salomons Le Grand. Wed. Salomon Benjamin. Meyer Philippus Coster. Abraham Jacobs Swart Salomon Bamch Swart Bamch Salomons Swart Levy Barend Vrieseman. Jacob Barend Vrieseman. Hessel Benjamin Drilsma. Emanuel Joseph Coster. Philip Joseph Coster. Philip Meyer Coster. Jacob Arons Colthoff. Meyer Joseph Cats. Mozes Joseph Cohen. Hessel Arons Drilsma. Mozes Salomon Le Grand. David Elias Visser. Adam Arons Drilsma. Teunis Cloosterman. Martinus Andries Levi Meyers. Levy Arons Kanter. Levy Jacobs Simon. Nathan Salomons de Leeuw. Hartog Jacobs Oostra. J.P. de Vries. David Salomons Turksma. Levy Nathan Volman. Hartog Joseph de Vries. Jacob Wolf Cohen. Mozes Minkes Frank. Benjamin Wolf Cohen. Marcus Mozes de Groot. Heiman Aron van Dijk. Levy Swart Joseph de Bruin. Mozes de Bruin. Zodak Elias Volleman. Mozes Salomon van Kleef. Simon Duparc. Nachman Mozes Cohen. Mozes Levy de Haan. Wed. Wolf Levison. Simon Mozes de Vries. Samuel Polak. Besloten deze toe te laten, behalve: Joseph de Vries en Zodak Elias Velleman. Secretaris zal de acten van admissie inzenden. 19-9-1818, 3. Na missive van Commissaris van Politie alsnog toegekend. 20-10-1818, 7. Nog een verzoek van: Salomon Arons Colthoff, koopman. 9-1-1819, 8. Besloten het aantal debitanten in deze stad voorlopig te bepalen op 60. 16-1-1819, 15. Lijst van 36 namen, die door GedStaten zijn toegelaten als debitant. 23-1-1819, 5. Idem, in antwoord op Missive van 3-2-1819, N61nog 28 personen. 6-2-1819, 4. Op hun verzoek worden 53 personen toegelaten voor de 124e en 125e Loterij, 13-6-1820, 5. Bericht door Gouverneur van toelating van 53 personen: Meyer Benedictus Adelaar. Abraham Jacob Bierschenk. Koopman Jacob Bierschenk. Joseph de Bruin. Moses de Bruin. Jan Jouwerts Buwalda. Levii Alexander Canter. Marcus S. Cleef. Theunis Cloosterman.

Besluiten Leeuwarden 1811-1850 (Repertorium de Roos) | 1811 | | pagina 192