15-5-1832, 9.
22-5-1832, 2.
Voorgedragen door Ontvanger Loterij als debitanten voor de 156e - 158e Loterij
Izaak Mozes de Jong.
David Berend Vriesema.
Aan Gouverneur wordt machtiging verzocht.
Machtiging verleend.
Toegelaten.
Voorgedragen door Ontvanger Loterij als debitanten voor de 157e - 159e Loterij
Koopman Jacob Bierschenk.
Leip Salomons Turksma.
Izaak Israël de Jong.
Aan Gouverneur wordt machtiging verzocht.
Machtiging verleend.
Voorgedragen door Ontvanger Loterij als debitant voor de 158e - 160e Loterij:
Johan Heinrich Joseph Lehman, en anderen, totaal 21 personen.
Aan Gouverneur wordt machtiging gevraagd.
Toegelaten als gedelegeerden 158e - 160e Loterij:
Johan Heinrich Joseph Lehman.
4-9-1832, 6.
15-9-1832, 11
12-1-1833, 23.
Willem Hendrik Willem van Kalfsbeek.
Levy Salomon Turksma.
Aron Hessel Drielsma.
Meyer Gabriel Meyers
Michiel Coenraad Polak.
Sara Nathans de Leeuw.
Mietje Abraham Kan.
Rachel Polak, geb. Daniëls.
Meyer Joseph Cohen.
Mozes Salomon Le Grand.
Abraham Rafaël Carvalhi.
Joseph Heiman Cohen.
Salomon Benjamin Zwart.
Berend Jacob de Lange.
Hessel Benjamin Drielsma.
Leip Joseph Coster.
Salomon Mozes Le Grand.
Salomon Abraham de Leeuw.
Jacob Philip Feitsma.
Philip Joseph Coster.
19-3-1833, 6.
Voorgedragen door Ontvanger Loterij als gedelegeerden 2e klasse der
16 1e Loterij:
Emanuel Joseph Coster.
Abraham Marius Levy Dwinger.
Heiman Arons van Dijk.
Heiman Salomon Le Grand.
Izaak Mozes de Jong.
159e -
David Beerend Vriesman.
Mozes Levy de Beer.
Abraham Jacob Bierschenk.
Marcus Samuel Snijtslaar.
4-5-1833,
14-5-1833,
32,
3,
Machtiging Gouverneur tot toelating.
Voorgedragen door Ontvanger Loterij als gedelegeerde 2e klasse der 160e - 162
Loterij
Leip Salomons Turksma.
Izaak Israëls de Jong.
David Mozes de Blaauw.
Wordt ingezonden bij Gouverneur. 7-9-1833, 1 1
Machtiging verleend. 17-9-1833, 8.
Voorgedragen door Ontvanger, 22 personen als gedelegeerde 2e klasse voor de
161e en 162e Loterij.
Aan Gouverneur wordt machtiging verzocht. 31-12-1833, 10.
Door Gouverneur wordt voor goed aangezien de benoeming van:
Abraham Rafael Carvalha.
Joseph Heiman Cohen.
Salomon Benjamin Swart
Berend Jacob de Lange.
Hessel Benjamin Drielsma.
Levy Joseph Coster.
Hartog Meyer Cohen.
Aron Heiman van Dijk.
Aron Samson van Diepenheim.
Mozes Joseph Cohen.
Joseph Heinrich Joseph Lehman.
Willem Hendrik Willem van Kalfsbeek.
Levy Salomons Turksma.
Aron Hessels Drielsma.
Meyer Gabriël Meyers
Michiel Coenraad Polak.
Salomon Nathan de Leeuw.
Mietje Abraham Can.
Rachel Polak, geb. Daniëls.
Meijer Joseph Cohen.
Philip Joseph Coster.
Mozes Salomon le Grand.
11-1-1834, 4.
Voorgedragen door Ontvanger Loterij als gedelegeerde 2e klasse der 161e -
163e Loterij:
Salomon Mozes Le Grand.
Machtiging Gouverneur wordt gevraagd.
Machtiging verleend.
Voorgedragen door Ontvanger Loterij als gedelegeerde 2e klasse der 162e -
164e Loterij:
Emanuel Joseph Coster.
Abraham Marcus Levy Dwinger.
Heiman Aron van Dijk.
Izaak Mozes de Jong.
28-1-1834, 5.
1-2-1834, 6.