Ispec nnetje ONZE GROTE DECEMBERPRIJSVRAAG mi 'T KLEINE KRANTSJE de lanter! c STER p3STE PC tHOE trennep eyNSPoRT\ B - ALT ij HET FRH JOS de Pauw OE Pi. AN Dit waren de bedrijven EL DE Het Wapen van Leeuwarden - hotel, Pr. Hendrikstr. Zaail. Miele Wassalon - Wassalon, Willem Lodewijkstraat Anton - bloemen, Leeuwerikstraat 't Hoekje - Kaashuis, Hollanderdijk F.B.T.O. - organisatie en verz.bureau, Willemskade 't Binnenhuys - woninginrichting, Bagijnestraat De Letterlap - dameshandwerk, Oostergrachtswal Hotex - manufacturenzaak, Molenstraat 't Hoekje - Sigarenmagazijn, Bleeklaan Tuincentrum - tuinaanleg, Verl. Schrans Ruitex - slagerij, Singelstraat 't Friezinnetje - slijterij, Camstraburen Hollandia - hotel, Langemarktstraat Dobo - autowas- en poetsbedrijf, Deinumerstraat Econ - opl.inst. boekh. etc., Ruiterskwartier/Arubastraat VIHO - handelsonderneming, Berliozstraat EFFO - meubeltoonzaal, Eewal Centraal - dancing-café, Lombardsteeg Het Noorden - ingenieursburau, Singelstraat VRIBO - handelsonderneming, Groot Schavernek Elektro - installatiebedrijf- en electrowinkel, Kelders Cemsto - schoonmaakbedrijf, Warmoezenierstraat Frucaps - vruchtenindustrie, Marshallweg Frisia - ijsfabriek, Nieuweburen De Dotter - damesconfectiefabriek, Bleeklaan Frisia - hotelbenodigdheden, Molenstraat Altijd Succes - autorijschool, Torenstraat Tabakshuis - rookartikelen, Bij de Put/hoek Breedstraat Cebuto - reisbureau, Zaailand Acifit - accumulatorenfabriek, Weaze De Noordster - wasserij, Zuidvliet Hjir is 't - rijwielhandel, Leeuwerikstraat De Greuns - machinefabriek, Greunsweg Stad Dockum - drogisterij, Voorstreek Het Meubelhuis - meubelinrichting, Weerd De Vakman - verf- en behangzaak, Weaze Aristo - vertaalbureau, Nachtegaalstraat Komfort - autoverhuur, Archipelweg Afi - informatiebureau, Nieuwestad Nobomo - borduurmodevakschool, Groningerstraatweg Trio - autospuitbedrijf, Goudenregenstraat Santega - herenkledingfabriek, Mr. P. J. Troelstraweg De Goudsmid - juwelier, Naauw De Soete Suykerbol - bakkerij en banket, Kleine Kerkstr. WIMO - winkelbetimmeringen, Gijsbert Japicxstraat De Kleine Bontekoe - café, Mr. P. J. Troelstraweg Cova - autobanden, Zaailand Het Baken - voorl.centrum huish. terrein, Oostergr.wal Elci - copieerinrichting, Wijbrand de Geeststraat Speciaal - damesconfectie, Nieuwestad De Vooruitgang - manufacturen, O. de Kelders Achter de Hoven - autorijschool, A. de Hoven Blauwhuis - café, Hoekstersingel De Wynkup - bar, Doelesteeg Sportpalace - sportartikelen, Weerd/Nieuwestad De Planter - rookartikelen, Oldegalileën In de Vergulde Hoed - herenmodes, Wirdumerdijk De Terp - stencilinrichting, Van Swietenstraat De Krokodil - sportartikelen, Nieuwestad Crescendo - muziekhandel, Schrans Reform - corsettenindustrie, Bleeklaan De Oldehove - veerhuis, Oldehoofsterkerkhof De Eenhoorn - drogisterij, Jan van Scorelstraat S.N.D. - distilleerderijen, Engelsestraat E.N.O.T. - optische groothandel, Weerd De Mustang - vleeswarengroothandel, Archipelweg Persco - handelsonderneming, Paulus Potterstraat Lasaulec - chem. technische handelsmij., Zwettestraat Yminal - koelinstallaties, Verl. Schrans Waterloo - installatiebureau, Jac. Marisstraat De Volharding - drukkerij, Grote Kerkstraat Fritex - textielgroothandel, Raadhuisplein Elmo - betonmortelcentrale, Schenkenschans Rami - automaterialen, Ruiterskwartier Schoorsteendokter - schoorsteenveger, Grote Hoogstraat Lotus - bloemenmagazijn, Nieuwe Oosterstraat Vriesco - handelsonderneming, Raadhuisplein Us Thus - café, Ruiterskwartier Hengelsporthuis - visartikelen, Oude Oosterstraat Ducosto - Stoomketel- en machinefabriek, Kanaalweg De Faam - textielhandel, Voorstreek Hema - warenhuis, Nieuwestad Prénatal - babyartikelen, Nieuwestad Bij de Put - platenhandel en lectuur, Wirdumerdijk Casablanca - café, Weaze Huis en Haard - woninginrichting, Voorstreek Klanderij - hotel, Zuiderplein Vleespaleis - slagerij, Nieuwe Oosterstraat Casolith - plasticverwerkende industrie, Achter de Hoven Vaka - fotoartikelen, St. Jacobsstraat Bar Paris - bar, Doelesteeg 't Luxe Huis - luxe artikelen, Nieuwestad Rembrandt - Reclamebureau, Essenstraat Bellevue - hotel, Nieuwestad Het Friesche Jagershuis - jagersartikelen, Weerd De Werkman - werkkleding, O. de Kelders Pannekoekhuysje - eethuisje, Grote Hoogstraat Lektuurhal - tijdschriften, O. de Kelders Umuider Vispaleis - vishandel, Oude Oosterstraat Favoriet - textielzaak, Nieuwestad Trinova - dameskleding, St. Jacobsstraat Marktwinkel - textielzaak, Schrans De Beurs - café-restaurant, Wirdumerdijk Fabiola - dameskleding, Voorstreek Lumex - lampekappen, Eewal 't Centrum - bibliotheek, Gouverneursplein TV-huis - TV- en Radiohandel, Schrans L.A.B. - busonderneming, Schrans Modern - schoenhandel, Voorstreek La Venezia - ijssalon, Voorstreek/Nieuweburen China - Chinees restaurant, Weaze Margé - kapsalon, Heechterp Rapenburg - wasserij, Hempenserweg De Friesche Koe - ijsfabriek, Kwartelstraat Legro Express - expeditiebedrijf, -Voltastraat De Oude Delft - optische industrie, Edisonstraat De Sleutelspecialist - sleutels, Klokstraat Recotype - uitzend- en vertaalbureau, Sportlaan Autobandencentrum - autobanden, Uniabuurt Nema - groothandel radio-TV, Emmakade L.A.B.O. - busonderneming, Bildtsestraat Royal - automatiek, Oude Oosterstraat De Komeet - rijwielen, Breedstraat IJmuider Vischhandel - vishandel, Wirdumerdijk Terminus - café, Grote Hoogstraat Habé - constructiebedrijf, Posthoornsteeg Frimeto - meubeltoonzalen, Schrans Tehama - electrotechnische groothandel, Zaailand 't Rennershuis - rijwielspeciaalzaak, Auckemastraatje De Vrije Pers - electrobedrijf en radio-TV, Oostersingel Oké - lederwarenmagazijn, Groot Schavernek Simca - autorijschool, Leeuwerikstraat Nieuw Duinkerken - café, Groot Schavernek Vreesia - electrobedrijf, Dronrijperstraat Onder de Luifel - restaurant, Stationsweg Vegemotoren - motorenhandel, Toutenburgstraat Econoom - las- en constructiebedrijf, Camminghastraat Historica - meubelmakerij, Zuidvliet Helios - handelsonderneming, Bij de Put De Korenbloem - brood- en banketb., Groningerstraatweg Weidelco - koeltechnisch bureau, Snekerkade Het Reformhuis - kruidenierswaren, Oude Oosterstraat De Lep - ijzerwaren, Schrans Hermandad - autorijschool, Leliestraat Elkru - adviesbureau voor hygiëne, Engelsestraat Vulcaan - handelsmaatschappij, Snekertrekweg Doe het zelf - knutselartikelen, Ferd. Bolstraat De Opbouw - wegenbouwbedrijf, Alma Tademastraat Voordeel - radio- en TV-zaak, Kleine Kerkstraat Schenkenschans - steenfabriek, Schenkenschans Het Fonteinbos - bungalowverhuur, Groningerstraatweg Elegance - corsetterie, Schrans Bosco - schoonmaakbedrijf, Vred. de Vriesstraat Artistique - kapperszaak, Esdoornstraat Floridabar - bar, Heerestraat Datap - tapijtfabriek, Uiterdijksterweg Magnifique - kapsalon, Stationsweg Argus - autorijschool, Verdistraat Edelweiss - schoonmaakbedrijf, Grote Hoogstraat V.E.B. - expeditiebedrijf, Weaze De Goudster - cafetaria, Voorstreek Het Vulpenhuis - vulpennen, Naauw Het Nieuwste - herenmodezaak, Voorstreek Voorstreek - lectuur, Voorstreek, hoek Nieuweburen Maison Gré - Kapsalon, Mesdagstraat Leeuwarder Kusjesbedrijf - alle werkz.h., Leeuwerikstraat Stadzicht - café, Groningerstraatweg Leeuwarder Kaascentrale - kaashandel, Kleine Kerkstraat Huizumer Fruit- en Groentehal - gr. en fruit, Nieuwestad Centrum - pension, Eewal Oud Hollandsche Verfwinkel - behang, glas- en boardh., Carel Fabritiusstraat Iris - bloemen, Nieuwestad Varta - accuhandel, Eewal Naaldkunst - dameshandwerkwinkel, Naauw Gemsbedrijf - schoenenreparatie, Weerd Huize Anri - chocolaterie, Nieuwestad De Nederlanden - café, Zuiderstraat Wolfederatie - wol, Nieuwestad Jongia - machinefabriek, Sneekertrekweg Avant - chocolaterie, Peperstraat Corona - bloemen, Druifstreek Tapijthuis - vloerbedekking, O. de Kelders De Nijverheid - verffabriek, Bij de Put De Nijverheid - brandverzekeringmij., Harlingerstr.weg O.B.A.S., verzekeringmij., Schrans De Ijsbeer - ijsfabriek, Achter de Hoven Hollandia - schoenen, Oostergrachtswal Oostergoo - caftaria, Verl. Schrans Studio - reclameartikelen, Wortelhaven Samba - ijssalon-cafetaria, Nieuwestad Zilwo - horlogerie-goudsmid, O. de Kelders Recoma - machinefabriek, Willem Loréstraat De Poort van Cleef - café, Grote Kerkstraat Dokters Gezonde Apotheek - groenten en fruit Voorstreek De Ossekop - café, Uniabuurt KJE <UNST_ 5HUIS- OXHTOOf p 5ÜCCEÏ -MNEKOEtt P£ PUT yo i 'tl ■hbom Hl m 0 s s ESCHE ✓R>JE FR PE TERP IAAL lOt TEUR i Gré EER

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1965 | | pagina 12