Wat voorspellen de sterren in 1966? PLANTIAC rBokma Fietsrijdenfantastisch! 15 'T KLEINE KRANTSJE VIEUX 14 Het jaar 1966 zal goed zijn voor de handel en we voorspellen een warme zomer. De lonen gaan omhoog, maar de gulden wordt minder waard. De volgende koppen komen in de krant: „Belangrijke vredesonderhandelingen" - „Opzienba rende uitvinding op T.V.-gebied" - „Grote natuurramp" - „Nieuw vervoermiddel op de weg". Speciaal voor Leeuwarden voorspellen we voor 1966: „Op nieuw de overweg en het station onder de loep" - „Span ning in de raadzaal" - „Half Leeuwarden naar de bios coop" - „Demper op feestvreugde" - „Mankement aan flatgebouw" - „Onverwacht de vlag uit" - „Tentoonstel ling (g)een sukses" - „Luilekkerland zakt inelkaar" - „Hoog bezoek". En hier zijn uw vooruitzichten voor JANUARI: STIER 22 april—21 mei Hoewel alles van een leien dak je gaat en het midden van de maand zeer goed is, moet u er rekening mee houden dat er verwarring op til is en dat zich op het eind van de maand span ningen zullen voordoen. TWEELING 22 mei—21 juni U is innerlijk wat onrustig. U kunt zich niet zo goed ont plooien. Misschien tegenwer king in uw familie Aan het eind van de maand wordt het beter en komt er extra geld door goede zaken. LEEUW 23 juli—22 augustus U wordt op de proef gesteld. Er schijnt tegenwerking te zijn, waardoor u zich ergert. In de liefde weinig sukses. Deze as- pekten werken door en het zal een paar weken duren voor het beter wordt. MAAGD 23 aug.—22 sept. Reizen en studie hebben uw belangstelling. U ontplooit veel energie. Uw fantasie moet u wat in toom houden. Denk er om dat u zichzelf niet over schat. Religie en wetenschap hebben uw belangstelling. WEEGSCHAAL 23 sept.—23 okt. Aanvankelijk begint tl deze maand enthousiast. In het mid den van de maand „wil het niet zo best". Dan voelt u zich ge remd. Het eind van de maand wordt onverwacht goed. U is gelukkig in de liefde en zoekt gezelligheid. Gunstig voor toto of loterij. U zoekt ontspanning. SCHORPIOEN 24 okt.—22 nov. Geef niet teveel geld uit, want aan het eind van de maand heeft u het nodig. Tot aan het mid den van de maand veel sukses. Tegen het eind van de maand wat spanningen in huis en werk. Men is afgunstig, let op „vrienden". Streef doelbewust, maar overschat u zelf niet. SCHUTTER 23 nov.—21 dec. Als u begin dec. geboren bent, is er reden tot optimisme. Als u na twaalf december jarig is, moet u zich misschien een of fertje getroosten. Voor ieder is er veel werk te verzetten. U moet geduld aankweken en meermalen „diplomaat moeten zijn". STEENBOK 22 dec.—20 jan. U doet nieuwe relaties op. Som migen onder u zullen vaak in de pen moeten klimmen of be langrijke gesprekken moeten voeren. Het midden van de maand is heel goed. Aan het eind van de maand staat u wel licht voor veranderingen en las tige opgaven. Maar u is vol energie en vat de koe bij de horens. Daarbij staan de ster ren gunstig voor medewerking aan alle kant. WATERMAN 21 jan.—18 febr. Bent u vóór 5 febr. geboren, dan begint het jaar goed. U komt in de gezelligheid en de liefde speelt parten. Bent u na 14 fe bruari geboren, dan is er wat tegenwerking te verwachten. Voor alle „watermannen" geldt dat er vaak verwarring of mis verstand ontstaat. De proble men lossen zich echter vlug op. Over het algemeen een drukke maar gunstige maand. VISSEN 19 febr.—20 maart Voor u een heel goede januari maand. Denk niet aan de min der goede ervaringen van de af gelopen tijd. Uw innerlijke on rust werkt nog door, maar zet dat van u af. Benut uw kansen, want werken andere bezighe den leveren geld op. RAM 21 maart—21 april Er is in uw werk pietluttigheid, waar u zich aan ergert. Dat gaat wel over halverwege de maand. U komt met anderen in kontakt. Uw omstandigheden verbeteren zich, door hulp van anderen. U is nog niet helemaal zeker van uw zaak, maar dat komt de komende maanden be slist in orde. KREEFT 22 juni—22 juli U moet veel werk zelfstandig doen. De samenwerking is niet zo eenvoudig en u ergert zich vaak. Inderdaad, uw uithou dingsvermogen wordt wèl op de proef gesteld. U beweegt zich op wetenschappelijk of kunst gebied. Zoek een oude bekende op, die u van advies kan die nen. Lees een vrolijk verhaal en ga eens uit. (Copyright: 't Kleine Krantsje) LEEUWARDEN Er is van alles te zien op deze fantastische foto van oud Leeu warden: een mooie en hoogst moderne vrachtauto, een hand kar, een paardewagen, een sjees en zelfs een koe. „Wat is t druk inne stad, niet Fietsrijden Wie doet dat tegen woordig al niet Zoo ooit eenig genotmiddel onder alle standen populair is geworden, dan is het zeker wel deze gezonde sport. Het fietsrijden verschaft twee malen genot, het eerste is tijde lijk en maakt den beginner tot een liefhebber van natuur schoon. Het eerste genot is dus het fietsen. Het tweede is het genot van de vrije natuur. Bij enkele menschen gaat dit direct te zamen, maar bij de overgroote meerderheid niet. Men behoeft niet veel opmer kingsgave te bezitten, om daar van dadelijk overtuigd te zijn. Men begeve zich maar bijv. in de prachtige omstreken van Haarlem; waar vele menschen in stille bewondering van moe der natuur genieten, ziet men den fietser, die fietst om het fietsen, als een dolle al dat na tuurschoon voorbij rennen. Voor die menschen is dat ren nen een genot, maar de bezadig de fietsrijder vindt dat genot zeer twijfelachtig. Weer een an dere categorie van menschen zoekt het genot onder gezelli- gen kout, fietsende in de vrije natuur. Dat lijkt ons het pret tigst. Met dit doel hebben vele leden van den Alg. Ned. Wiel- rijdersbond in hunne woonplaat sen weer een aparte vereeniging gevormd, teneinde, meestal des Zondags, als Bonds- en Club leden te zamen al fietsrijdend van de natuur te genieten. (1906) t Van oud5 Wigersnta sinds 1855 DAMES- EN HERENMODE NaauwS Tel.27984 Leeuwarden

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1965 | | pagina 15