Voldoening over museum- beheer' 'T KLEINE KRANTSJE 'T KLEINE KRANTSJE 3 L Het stemt het provinciaal "bestuur van Friesland, tot voldoening dat het Fries Museum na de uitbreiding en verbouwing kan beschikken over depots, werkplaatsen en vooral expositieruimten die aangepast zijn aan de eisen die men tegenwoordig stelt aan een verantwoord museumbeheer De hele Friese bevolking, maar ook alle andere belangstellenden in Friesland en zijn historie, zullen hiervan kunnen profiteren. Het is een verheugend initiatief van Het Kleine Krantsje om een speciaal nummer aan het Fries Museum te wijden, en er zo aan bij te dragen, dat deze nieuwe provinciale verworvenheid onder aandacht van het lezerspubliek wordt gebracht. Moge dit nummer gretig aftrek vinden onder de lezers! Mr. H. tf-i jpg-F-na Commissaris der Koningin. COMMISSARIS DER KONINGIN IN DE PROVINCIE FRIESLAND sluit zich graag aan bij de lange rij gelukwensers op deze heugelijke dag. Fries Museum, directie en medewerkers: van harte proficiat voor Leeuwarden en de wijde wereld er omheen. Een uitgave van Fenno Schoustra's Publici- teitskantoor. Verschijnt eenmaal in de veertien dagen. Redactie, Administratie en Advertentieafdeling: Vredeman de Vriesstraat 1 (Naast Emmakade 39) Leeuwarden. Telefoon (05100) 20302 Postgiro 98 10 62 Bank: Rabobank Geopend: van dinsdag tot en met donderdag, uitsluitend 's morgens van 9 tot 12 uur. 's Middags en van vrij dag tot en met maandag gesloten. Abonnementsprijs: voor Nederland fl.21.00 per jaar; voor het buiten- land:fl. 37.50 per jaar. Losse nummers: afge haald fl. 1.25 per stuk. Per giro besteld: fl.2.00 voor 1 ex., fl.3.50 voor 2 ex., fl.5.00 voor 3 ex. Het lidmaatschap van 't Kleine Krantsje is alleen mogelijk voor lezers, die akkoord gaan met de bepaling, dat het abonne mentsgeld vooruit moet worden voldaan. Op de Ie februari dient het abonnementsgeld voor het dan lopende jaar te zijn betaald. Geschenk-abonnementen en abonnementen van lezers in het buitenland moeten op de 31e decem ber van het voorafgaande jaar zijn betaald. Lezers, die zich niet tele fonisch of schriftelijk, maar per giro-overschrij ving als abonnee aanmel den, worden verzocht op het girostrookje te ver melden: Nieuwe abonnee. Abonnees, die zijn ver huisd, dienen er op te letten, dat hun giro-over- schrijvingskaart het nieu we adres vermeldt - het oude adres moet worden doorgehaald. Wie het abonnementsgeld voor een ander betaalt, dient duidelijk de naam en het adres te vermelden van de abonnee, voor wie wordt betaald. Adreswijzigingen moeten minstens 10 dagen voor het verhuizen worden doorgegeven. Abonnementen, die niet voor 1 december zijn op gezegd, worden automa tisch verlengd.

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1978 | | pagina 3