SERVICE CENTER LEEUWARDEN Dat Ie potjandorie doet wat je wilt! Ruiterskwartier 47 t.o. Harmonie Tel. 05100-27591 16 Waarop kies je een partner.' Waarop een Civic? Je levenspartner, daar heb je al vroeg een ideaalbeeld over. Mooi, goed van karakter, altijd voor je klaar staan, ga-zo-maar-door. De werkelijkheid pakt anders uit. Maar is het niet zo dat: als je van iemand houdt en die iemand houdt van jou, datje dan alles hebt? Toegegeven, een levenspartner is wel eventjes wat anders dan een auto. Maar verlang je van een auto óók niet dat je je er mee kunt vertonen. Dat ie persoonlijkheid heeft Dat ie voor je klaar staat. Dat ie je niet in de steek laat Dat ie zuinig is. En, groot verschil met je levens partner. Uit hoeveel automerken kun je niet kiezen? Teveel om op te noemen! Wat hebben al die merken wel niet aan snuffen te bieden. Teveel om op te noemen! Wat heeft Honda met z'n Civic's te bieden? Teveel om op te noemen! Klein van buiten, groot van binnen! Een soepele versnellingsbak. Een uit gekiend, zoals dat heet, gescheiden rem- systeem. Kooikonstruktie. Zelfdragende carrosserie. Teleskopische schokbrekers. Voorwielaandrijving. Grote wielbasis en géén starre achteras. Waarschuwings lampjes. Voor 't remvloeistofniveau. Voor de choke. Voor 't mistachterlicht Enzovoorts. Eerste kleine beurt na 8.000 km., eerste grote na 24.000 km. Gaan we nu toch weer alles opnoemen? We gaan niet weer alles opnoemen. Op één, uiterst, belangrijk argument na. 't Argument dat de Civic van Honda in z'n soort en naar z'n prijs een komplete auto is. Een auto waar de hele Honda- mentaliteit achter steekt Tot in alle details. Heel voorzichtigjes beginnen veel mensen die te doorgronden. Zeggen w\j trots, een beetje verlegen, een beetje zeker van onszelf. Bekijk ons, Ry met ons, merk 't zelf. Honda Civic vanaf f12.365Honda Accord vanaf f17.925 Honda Nederland, Divisie Honda Benelux N.V.,Nikkelstraat 17,2984 AM Ridderkerk, telefoon 01804-23333.

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1979 | | pagina 16