SPOORZICHT VERDWEEN... MAAR HET ZAKENCENTRUM BLEEF zakencentrum zakencentrum spanjaardslaan 12a leeuwarden telefoon 058 -129174 M PROGRAMMA JUBILEUMFEEST IN DE 1 ORANJEZALEN VAN HET ORANJEHOTEL leeuwarden leeuwatfen 5 19.00-20.00 Qfitvangst door het bestuur van leden en genodigden si 20.00 Opening door de voorzitter 20.30 Optreden van Tetman en Mine de Vries S 21.00 Show vol acts van 'stalmeester' Martin Tonelli en Thérèse Ger main en haar orkest, waarbij kan worden gedanst Ëi 23.00 Tijd voor een fantastische zangeres van naam: Lenny Kuhr S 01.00 De Friese Elvis Presley; de 'king' onder de Elvis imitators In een van de zalen speelt voorts het Trio Joop Verbeke. ini= (vervolg van pag. 7) de voorzitter of de secretaris thuis. Die zagen elkaar trouwens ook elke zaterdagmorgen al, want het Oranjehotel van Henk en Germ Bonnema werd al di rect een gezellig trefpunt, waar de leden zo omstreeks half twaalf bij de stamtafel plachten aan te schuiven. Voor wat de leden beter zwart op wit kon worden meegedeeld was er het periodiek verschij nende, gestencilde Z.C.L. blaad je. Huisvrouwen, dan wel de bedoe lingen vernemen van de heren Nikita Kroetsjov en Joseph F. Kennedy. Bij forumavonden, door eigen krachten verzorgd, betekende de genereus toegestane aanwe zigheid van de dames en inbreng van extra gezelligheid en ook een jaarlijkse excursie naar in dustriële bedrijven elders in het land verstevigde niet weinig de vriendenband. Het feit, dat zowel de voorzitter als de secretaris eveneens deel uitmaakten van de Vereniging voor Vreemdelingen Verkeer deed het Zaken Centrum Leeu warden ook initiatieven ont plooien, die verder reikten dan de grenzen van zijn gebruikelij Omdat het niet zo lang duurde voor alle leden over eigen zaken en activiteiten het hunne hadden gezegd kwam men op het idee zo nu en dan gastsprekers uit te nodigen. Na interessante inlei dingen van prominenten als bij voorbeeld mevrouw Zeldenrust- Noordanus en mr. G. B. J. Hilterman konden de aanwezi gen vragenderwijs hun licht op steken over het werk van de Nederlandse Vereniging van ke werkterrein. Zo nam het Z.C.L. het initiatief tot en werkte het mee aan ten toonstellingen, waarvan velen zich stellig nog de watersport tentoonstelling 'Brio' in en rond de Prinsentuin en de expositie 'Hoe wij werken' op het Wilhel.- minaplein zullen herinneren. Een bijzondere mijlpaal in de geschiedenis was voorts de vie ring van het twintigjarig bestaan in La Bella, waar de leden met hun dames o.a. werden ver maakt doordat Jan Blaaser er op de planken kwam. Een historische foto van de benedenzaal van het hotel Spoorzicht aan het Zuiderplein, waar vijf en dertig jaar geleden het Zakencentrum Leeuwarden werd opgericht. Spoorzicht verdween, maar het Zakencentrum bleef Het was ongeveer in diezelfde tijd, dat de heer Riemersma als secretaris van het Zakencentrum afscheid nam. En nu, weer vijftien jaar later, kan hij van die eerste twee de cennia getuigen als van een bui tengewoon prettige en vruchtba re tijd. „Ik had het voor geen goud wil len missen," zegt hij nu bij deze nieuwe feestviering de oude her inneringen boven komen. bouwbedrijf de vries dv

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1985 | | pagina 11