ZAKENCENTRUM NOG NIET leeuwanden IN EIGEN HUISVESTING FRIES I LANDBOUWBLAD GEEN FOTO'S de oplossing voor nieuwbouw en renovatie ramen* deuren* kozijnen* schuifpuien* Proefopstelling in onze showroom levering onder KOMO-attest met certificaat nr. 20319 10 jaar garantie daarmee bereik je heel wat in agrarisch Friesland Leeuwarden, Jupiterweg 19 Tel. 058 - 881988 IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM jaar, natuurlijk niet somber zijn, integendeel. "Daarom hebben we met dit feestje ook niet willen wachten tot de voor jubileumvieringen meer gebruikelijke veertig jaar. Gezelligheid is ook een van de kenmerken van een commercië le club. En nu we bij dit lustrum het gezelligheidselement er weer even in kunnen brengen doen we dat graag." Wat bij zoveel verenigingen en organisaties gebeurt, is er ook rond het Zakencentrum Leeuwarden geschied: men heeft er indertijd nimmer aan gedacht het wel en wee van de vereniging fotografisch vast te leggen. Vandaar dat het bestuurslid De Jonge, die nu archivaris is, in het geheel niet beschikt over fotomate riaal van de vereniging uit vroeger tijden. Er is, louter toevallig, hier en daar een fotootje bewaard, maar de vele evenementen in de afge lopen vijf en dertig jaar kun nen we helaas niet zwart op wit terugvinden in een fo toarchief. Jammer en helaas, want wat zou er bij zo'n jubileumvie ring als deze interessanter zijn geweest dan een boeien de fototentoonstelling met in beeld de heren, die in het verleden aan het Zakencen trum kleur en fleur verleen den? vJ zakencentrum (Vervolg van pag. 5) stad al hebben gerealiseerd, een eigen clublokaal, "waarin ze van alles organiseren" en een perma nent, door een vaste kracht be mand secretariaat, ziet de voor zitter van het Zakencentrum nog niet als een direct na te streven ideaal. "Misschien komt het zo, dat we met een ledental van een vijf honderd in zo'n richting moeten denken, maar op dit moment ze- Een bijzondere attractie op de traditionele Nieuwjaarsbijeen komsten van het Zakencentrum was tot voor enkele jaren het optreden van Thomasvaer en Pietemei, die aan de hand van een tekst van de heer Haijer met verve"voordroegen wat er aan wetenswaardigheden in het pas afgelopen jaar was geschied. Deze foto is in 1982 gemaakt, toen Thomasvaer en Pietemei een laatste bezoek brachten aan het Z.C.L. Ker nog met. Onder het hoofdstuk 'gezellig heid' hoort ook een traditioneel geworden Nieuwjaarsbijeen komst, die met name de laatste maal een doorslaand succes is geweest en een eveneens jaar lijks weerkerende autorallye, die bij de leden ook bijzonder blijkt aan te slaan. Waar de heer Tuinman verder met veel voldoening over spreekt is het periodiek verschij nende cluborgaan, dat nog deze winter een nieuw jasje kreeg. "Dat blad ziet er behoorlijk uit, vooral ook dank zij redacteur Hayer die er geweldig veel werk voor verzet." Maar is het nu een volkomen tevreden voorzitter, die hier voor ons zit? O, zeker niet. "Wij zouden sterkere contacten op prijs stellen met het gemeen tebestuur van Leeuwarden en de Kamer van Koophandel. Over het gemeentelijke beleid bij voorbeeld zijn we niet altijd con tent; een intensievere uitwisse ling van gedachten lijkt ons wenselijk, wat ten aanzien van het economisch gebeuren in Leeuwarden ook voor de Kamer geldt". Maar overigens mag de voorzit ter van het Zakencentrum Leeu warden, op dit moment terugkij ken op de voorbije vijfendertig officieel m orgaan der aliblad voor veehouderij on akkerbouw Het best gelezen boerenvakblad Agraton-rapport FRIES LANDBOUWBLAD, postbus 613, 8901 BK Leeuwarden, tel. 058-133441

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1985 | | pagina 18