uipers B.V. DESTATENZ AALEEN ST ATIGEZ A AL DESTATENZ AALEEN STAT alle roestvrijstalen leuningwerken Op 8 oktober 1979 werd een aanbeste dingsadvertentie geplaatst voor een nieuwbouw kantorencomplex, dat moest aansluiten op het bestaande Provincie huis. Wij feliciteren het Provinciale Bestuur met de ingebruikname van het nieuwe Provinciehuis. De bewegwijzering en ruimte- aanduiding in het Provinciehuis werd vervaardigd d.m.v. zeefdruk op aluminium en perspex en geleverd door: ALREOO naamplaten industrie Provinciale Bestuurders en medewerkers, Wij feliciteren U allen met Uw nieuwe Provinciehuis, waar U ongetwijfeld prettig zult kunnen werken. Ook wij waren vereerd met de opdracht te mogen maken, en wij hebben dit karwei met zeer veel genoegen voor U uitgevoerd. Wij wensen u veel St&UH enhOUVQSt san deze fraaie leuningen. Vosselaan 43, Postbus 2 - 8550 AA Woudsend. Tel.: 05141 -443. HET NIEUWE PROVINCIEHl (Vervolg van pag. 7) gen nodig: zo mogelijk vergro ting van de Statenzaal en verbe tering van de accommodatie, het scheppen van mogelijkheid voor bijstand aan de fracties, vergro ting van de ruimte voor de pers, vergroting ook van de publieke tribune met verbetering van de accommodatie, verbetering van het verwarmings- en ventilatie systeem, het plaatsen van inter ruptiemicrofoons met eigen be diening en het aanbrengen van geluidsaansluitingen met de perskamer en enkele vergader- vertrekken. De hoofdtoegang tot de Staten zaal is op dezelfde plaats geble ven, bereikbaar vanuit het be stuurscentrum in het oude deel van het Provinciehuis. De pu blieke tribune is bereikbaar van uit de oude traptoren, die nu opgenomen is in de hal en wachtruimte en de multi-ruimte. Aan de zuidzijde is de Statenzaal over twee lagen in verbinding gebracht met de multi-functione- le ruimte in de nieuwbouw. Vanuit een klein Fries dorp leverden wij balies, separatiewanden en betimmeringen, zoals ook in zoveel Friese gemeentehuizen. Toeleverings Industrie Schilstra B.V. Froonackerdyk 42 Postadres Postbus 10 8637 ZM Wieuwerd T elefoon05104 - 545 Molenpad 44 - Leeuwarden - 058-138028 Wij leveren ook: naamplaten -sür nummerplaten letters stickers autoreclameborden. 'Woudsend

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1985 | | pagina 12