FRIESLAND, GEFELICITEERD MET UW NIEUWE PROVINCIE HUIS! Gerard Veldhuis Schoonmaakbedrijf Vlietstra BV Vlietstra BV Vraag vrijblijvend inlichtingen of prijsopgave bij meubelstoffeerder 't Is weer feest in Leeuwarden met de ingebruikname van het nieuwe Provinciehuis. Natuurlijk bouwde de Provincie bij de totstandkoming op de kennis van Ingenieursbureau Het Noorden, die een fors steentje mocht bijdragen door het verstrekken van de bouwkundige adviezen. Graag gedaan! ingenieursbureau het noorden bv Leeuwarden - Groningen - Veenendaal - Emmen. Voor méér hygiëne. Da's goed gezien. Harlingerweg 49 - Postbus 39 8800 AA Franeker Tel. 05170 - 38 47 Bij dc restauratie van de, statenzaal van het provincie- huls Is eens te meer gebleken wat vakmanschap vermag. Vakmanschap, bewe zen door onze voor ganger In 1895 - vakmanschap, gele verd anno 1985. Over zo'n 100 jaar kan de volgende generatie opnieuw zijn vakmanschap bewijzen. Echter, niet alleen de commissaris en de statenleden kun nen van dit vakman schap prooidieren. Werkplaats: Kwartelstraat 21a, Leewarden, telefoon 137056. Schoonmaakbedrijf Vlietstra b.v. Schoonmaakbedrijf Vlietstra BV maakt deel uit van de holding Vlietstra Beheer, in deze organisatie zijn verder ondergebracht een schilders bedrijf en een handelsonderneming in schoonmaakartikelen. Schoonmaakbedrijf Vlietstra is een van oorsprong Fries bedrijf en is uitgegroeid tot het grootste regionale schoonmaakbedrijf in het Noorden, met 900 medewerk(st)ers. Het hoofdkantoor zetelt in Franeker, met vestigingen in Leeuwarden, Drachten, Groningen en Assen. Reeds meer dan 60 jaar gespecialiseerd in schoonmaakwerkzaamheden in instellingen, kantoren, scholen, fabrieken en... bungalowparken. Vlietstra is een schoonmaakbedrijf, zeer breed van opzet, met zeer veel specialismen in huis, o.a.: tapijtreinigen, desinfectie, ontchloren van watertanks, insektenbestrijding in houtkonstrukties, gevelreiniging, reinigen en conserveren van aluminium, gritstralen van boten, staal- konstrukties, enz., ontstoppen van rioleringen, impregneren van gevels, industrieel onderhoud, natuurlijk glaswassen, nieuwbouw-schoonmaak van kantoren, fabrieken en huizen. Toonaangevend in het Noorden in brand- en roetreiniging. Bij de laatste activiteit speelt natuurlijk ook ons schildersbedrijf een rol van betekenis, buiten het normale burgerwerk wat in dit bedrijf wordt uitgevoerd. In samenwerking met ons schildersbedrijf hebben wij een milieu vriendelijke, mobiele lakstraat ontworpen, een rijdende werkplaats, waarin onder geconditioneerde omstandigheden wordt gestaalstraald, wordt gespoten met airless elektrostatische apparatuur, wordt uitgehard op 80° C. Laklagen worden aangebracht tot 350 mu. droge laagdikte. De produkten (stalen deuren, plaatdelen, balkonhekken) komen als nieuw er weer uit. Dit alles desnoods bij u voor de deur, zonder stof- of lawaai overlast. Onze onderneming behoort tot het toonaangevendste schoonmaakbedrijf van het Noorden, met 900 mede- werkfstlers en staat wijd en zijd hoog aangeschreven om haar moderne en gespecialiseerde werkmethoden in instellingen, kantoren, scholen, rijksgebouwen, fabrieken en bungalowparken.

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1985 | | pagina 14