'T KLEINE KRANTSJE Sinds 1580 is het Provinciaal Bestuur van Friesland gezeteld in het voormalig bisschoppelijk paleis van Cunerus Petri, gelegen aan de Tweebaksmarkt te Leeuwarden. Na in de loop der eeuwen regelmatig uitbreidingen te hebben ondergaan, is thans de laatste en grootste uitbreiding na een bouwperiode van vijf jaar afgerond. Op 8 mei aanstaande zal Hare Majesteit de Koningin het geheel gerenoveerde en uitgebreide Provinciehuis officieel openen. Behalve deze feestelijke opening worden er nog tal van andere festiviteiten in en buiten het Provinciehuis georganiseerd. Festiviteiten, waarover u in dit speciale nummer van het "Kleine Krantsje" meer kunt lezen. Het is verheugend dat het "Kleine Krantsje" zo uitgebreid aandacht wil schenken aan dit niet alleen voor Leeuwarden, maar voor de gehele provincie zo belangrijke gebouw. Een aandacht die past in het streven van het Provinciaal Bestuur, om zoveel mogelijk inwoners van Friesland nader kennis te laten maken met het Provinciehuis. U bent allen van harte welkom. De Commftssaris der Koningin in de provincie Friesland, (H. Wiegel) f N voor Leeuwarden en de wij de wereld er omheen. Een uitgave van Fenno Schoustra's Publiciteits- kantoor. Verschijnt eenmaal in de veertien dagen. Abonnementenadministra tie: Postbus 858, 8901 BR Leeuwarden. Abonnementsgelden Post giro: 98 10 62. Redactie en advertentie-af deling: Vredeman-de Vries- straat 18921 BP Leeuwar den. Telefoon (058) 120302. Geopend:van dinsdag tot en met donderdag, uit sluitend 's morgens van 9 tot 12 uur. 's Middags en van vrijdag tot en met maandag ge sloten. Abonnementsprijs voor Nederland 29,- per jaar; voor het buitenland: 55,- per jaar. Losse nummers afgehaald 1,75 per stuk. Per giro be steld (Postgiro 98 10 62): 2,75 voor 1 ex., 4,75 voor 2 ex., 6,25 voor 3 ex. Het lidmaatschap van 't Kleine Krantsje staat alleen open voor lezers, die zich door hun aanmelding ak koord verklaren met de hier navolgende 'leveringsvoor waarden': Het abonnementsgeld moet vooruit worden betaald. Op de 1e februari dient het abonnementsgeld voor het dan lopende jaar te zijn betaald. Geschenk - abonnementen en abonnementen van le zers in het buitenland moeten op de 15e decem ber van het voorafgaande jaar zijn betaald. Lezers, die zich niet telefo nisch of schriftelijk, maar per giro-overschrijving als abonnee aanmelden, wor den verzocht op het giro strookje te vermelden: Nieuwe abonnee. Wie het abonnementsgeld voor een ander betaalt, dient duidelijk de naam en het adres te vermelden van de abonnee, voor wie wordt betaald. Adreswijzigingen moeten minstens 10 dagen voor het verhuizen schriftelijk wor den doorgegeven: Postbus 858,8901 BR Leeuwarden. Abonnementen, die niet vóór 1 december schriftelijk zijn opgezegd (Postbus 858,8901 BR Leeuwarden) worden automatisch ver lengd. v

’t Kleine Krantsje, 1964-1997 | 1985 | | pagina 3