17 VoiJeybalver. „Sh. Stars" (militaire club). Trainer/secr.: L. de Vries, Prins Frederik-kazerne. Volleybalver. Smash" (damesclub). Voorzitster; mevr. C. Kuitert, Geraniumstraat 77. Secretaresse: mevr. G. Oort, Dirk Boutstraat 19. Penn.esse; mej. W. Westerhoff, Sweelinckstr. 103. (22 leden-sportbeoefenaren). Volleybalver. „S.S.S.". Voorzitter: D. van der Wal, Boksdoornstraat 17b. Secretaresse: mevr. A. Waalewijn-v. d. Woude, Sweelinckstraat 7. Penningm.: J. Ket, Jachthavenlaan 4. (24 leden-sportbeoefenaren). Volleybalclub Personeelsver. Electro Blikiabriek. Voorzitter: M. van Ek, 2e Koestraat 10. Secretaresse: mevr. Barlage-Brouwer, Eikenstr. 8c. Penn.esse: mevr. Spijkstra, le Koestraat 14. (30 leden-sportbeoefenaren). Onderwijzers-volleybalclub. Secretaris: J. Boonstra, Harlingerstraatweg 45. Penningm.: J. Wassenaar, P. C. Hooftstraat. (14 leden-sportbeoefenaren). Volleybalclub personeelsver. Postale (P.T.T.). Secretaris: P. Boekhout, Bordineweg 107. Rijkspoli tie-Sportvereniging. Voorzitter: Tj. Bleeker, Arumerstraat 29. Secretaris: G. Dijkstra, Murmerwoude. Penningm.: J. Krediet, Harlingerstraatweg 44. (12 leden-sportbeoefenaren). Denksportverenigingen: Damclub Leeuwarden. Voorzitter: A. Wijbenga, Spanjaardslaan 36. Secretaris: F. Veltman, Marathonstraat 40. Penningm.: J. H. Bleeker, Veulenstraat 13. (35 leden-sportbeoefenaren). Damclub Huizum. Voorzitter: J. Gerlofsma, d'Hondecoeterstraat 3. Secretaris: L. Popma, C. B. Balckstraat 9. Penningm.: J. Hoekstra, 2e Parkstraat 2. (77 leden-sportbeoefenaren). Damklub Frysk Spul Ljouwert. Voorzitter: A. Klomp, Leeuwarderstraat 25. Secretaris: C. de Boer, Wiardastraat 17. Penningm.: E. P. Pietersen, Wissesdwinger 42. (15 leden-sportbeoefenaren). Kon. Schaakclub „Philidor". Voorz.: D. M. van Ekelenburg, P. C. Hooftstr. 47. Secretaris: J. de Vries, Corellistraat 51b. Penningm.: G. de Jong, Berkenstraat 9c. (127 leden-sportbeoefenaren). Biljartverenigingen: Friese Biljartclub. Sociëteit: Ruiterskwartier 57. Voorz.: L. Steinvoorte, Mr. P. J. Troelstraweg 88. Secretaris: C. V. Bokma, Harlingerstraatw. 16. Penningm.: D. H. Bierma, Bildtsestraat 91. (670 leden - 115 actieve sportbeoefenaren). Biljartclub „de Bleek". Sociëteit: Hotel de Bleek, Groningerstraatweg 4. Secretaris: C. de Waard, Van Beverwijkstraat 14. (45 leden). Biljartclub „de Bontekoe". Sociëteit: café de Kleine Bontekoe, Mr. P. J. Troelstraweg 145. Secretaris: A. van der Meulen, Keegsdykje 10. (18 leden). Biljartclub ,,'t Hoekje". Sociëteit: café de Bruin, Bote v. Bolswertstraat 1. Secretaris: J. van der Lei, Insulindestraat 70. (26 leden). Biljartclub „Hollandia" Sociëteit: Hotel Hollandia, Lange Marktstraat 16. Secretaris: A. Rinsma, Noordvliet 307. (25 leden). Biljartclub „de Nederlanden". Sociëteit: café de Nederlanden, Zuiderstraat 1. Secretaris: E. v. d. Meulen, Nieuwestad 34. (22 leden). Biljartclub „Oud Tolhuis". Sociëteit: Hotel Oud-Tolhuis, Gron.straatweg 381. Secretaris: R. A. Reekers, Dennenstraat lb. (27 leden). Biljartclub Tivoli Sociëteit: café Tivoli, Huizumerlaan 59. Secretaris: Tj. Kramer, Huizumerlaan 61. (15 leden). Judo- en jiu-jitsu-verenigingen: Sportschool de Leeuw. Directeur: J. J. de Leeuw, Achter de Hoven 74-76. (486 sportbeoefenaren). Judoclub Het Oosten". Voorzitter: G. Netelbeek, Larixstraat 6b. Secretaris: I. van der Meulen, Larixstraat 6. (66 leden-sportbeoefenaren). Tennisverenigingen: Kon. Ned. Lawn Tennis Bond, aid. Friesland. Terrein: tennispark de Bontekoe, Mr. P. J. Troelstraweg 145. Voorzitter: C. de Vries, Vred. de Vriesstr. 52. Secr./penn.: J. G. Robert, Nieuwestad 26. Trainer: M. Zeilstra, Sweelinckstraat 39. (480 sportbeoefenaren). Tennisclub „de Ster". Terrein: tennispark de Bontekoe, Mr. P. J. Troelstraweg 145. Voorzitter: S. H. de Jong, Europaplein 12D. Secr.esse: mevr. A. v. d. Meer-Hofman, Ibisstr. 1. Penningm.: G. Miedema, Harlingerstraatweg 4. (31 leden-sportbeoefenaren). Jeugdtennisclub „Union". Voorzitter: W. Hamel, Mr. P. J. Troelstraweg. Secr./penn.esse: mej. F. F. Oele, Mr. P. J. Troelstraweg 147. (250 leden-sportbeoefenaren). Basketballverenigingen: Basketballbond, aid. Leeuwarden. Voorzitter: W. Heitmeyer, Bildtsestraat 36b. Secretaris: G. J. Groenman, Irenestraat 10. Penningm.: D. B. v. d. Meer, Julianalaan 65. Competitieleider: K. v. d. Haag, Gov. Flinckstr. 26. (85 sportbeoefenaren). Basketballclub Trupial Voorzitter: J. Woei-A-Sjoe, Grote Kerkstraat 43. Secretaris: R. de Boer, Menaldumerstraat 21. Penningm.: E. Howell, Kanaalstraat 7. (14 leden-sportbeoefenaren). Wielersport-verenigingen Leeuw, wielerver. „de Friesche Leeuw". Voorzitter: A. Andriessen Jr., Archipelweg 146. Secretaris: A. Terpstra, Archipelweg 164. Penningm.: A. Andriessen Sr., Auckamastraat 8. (78 leden-sportbeoefenaren). Comité „Ronde van Friesland". Voorzitter: A. Andriessen Jr., Archipelweg 146. Secretaris: A. Terpstra, Archipelweg 164. Penningm.: V. Boitelle, Kwelderstraat 25b. Overige sportverenigingen: Invaliden-sportclub „Door Inspanning Valide" (zit-volleybal). Voorzitter: F. de Graaf, Kersenstraat 11. Secretaris: T. van Blanken, Schouwstraat 11. Penn.esse: mej. J. Faber, Paulus Potterstraat 66. (19 leden-sportbeoefenaren). Friese Motor Club (motorsport). Clubhuis: hotel Van Dellen, Lange Marktstraat 26. Voorzitter: A. G. Jager, Groningerstraatweg 86. Secretaris: M. D. Postma, Spoorstraat 130. Penningm.: W. Veenstra, Bijenhofstraat 11. Voorz. sportcomm.: J. v. d. Meulen, Hondiusstr. 1. Secr. sportcomm.: D. Schotanus, Julianalaan 53c. (450 leden). Honk- en Soltball-ver. „The North Lions". Voorzitter: F. Schaaf, Nieuwestad 86. Secr.esse: mej. W. Ypma, Leeuwerikstraat 147. Penn.esse: mej. S. Renia, Sontdwarsstraat 40. Publiciteit: S. Hielkema, Ruysdaelstraat 27. (28 leden-sportbeoefenaren). N.V. De Friese Sportclub (paardensport). Voorz.: A. N. Wassenaar, Mr. P. J. Troelstraw. 33. Secr./penn.: J. A. Miedema, Lijsterstraat 16. Leeuwarder Schermclub. Voorzitter: A. Ph. Salverda, Voorstreek 59. Secr./penn.: Y. Steensma, Van Heemstrastraat 23. (8 leden-sportbeoefenaren). Kon. Schietver. „Hertog Hendrik". Voorzitter: Tj. Kramer, Huizumerlaan 61. Secretaris: M. van der Meer, Ferd. Bolstraat 80. Penningm.: S. Boonstra, Vuurdoornstraat 10 III. (14 leden-sportbeoefenaren). Dameskegelclub „Door Eendracht Sterk". Voorzitster: mevr. v. d. Berg-Romeyn, Leeuwerikstraat 124b. Secr.esse: mevr. R. Reitsma-Schaaf, Bleeklaan 105. Penn.esse: mevr. J. de Vries-de Haan, Pieter Lastmanstraat 29. (14 leden-sportbeoefenaren). Stichting Yoga Nederland, aid. Leeuwarden. Voorzitter: Ir. C. Broekhuizen, Vondelstraat 6. Secr./penn.: H. Rypkema, Nieuwestad 136. (20 beoefenaren). Aanvulling organisaties van de in het vorige num mer vermelde takken van sport: Voetbalvereniging „Frisia". Terrein: Sportpark Cambuur. Voorzitter: W. van Zuilen, Oostersingel 84. Secretaris: Y. van der Zee, Bildtsestraat 22. Penningm.: F. Popma, Sweelinckstraat 73. Trainer: H. Reekers, UT-weg 14, Akkrum. (224 leden-sportbeoefenaren). Chr. Gymnastiekver. „C.J.O.". Voorzitter: F. W. Brouwer, Emmakade 122. Secretaris: G. Zandberg, Kwartelstraat 26. Penn.esse: J. Zandberg-Witteveen, Kwartelstr. 26. Directrice: mevr. Schouten-Sijtsma, D. Boutstr. 73. (300 leden-sportbeoefenaren). Chr. Korfbalver. „Rapiditas" Voorzitter: A. Buyse, Steynstraat 59. Secretaris: S. Lousma, Luc. v. Leydenstraat 19. Penningm.: C. Kuiper, Eksterstraat 7. Trainer: P. Hiemstra, Deinumerstraat 17. (75 leden-sportbeoefenaren). Korfbalver. „O.D.S.". Voorzitter: H. v. d. Ploeg, Swichumerdyk, Wirdum. Secretaris: J. Sijtsma, Legedyk, Wirdum. Penn.esse: mej. A. Hoekstra, Sw.dyk, Wirdum. (33 leden-sportbeoefenaren). Kaatsver. „Reitsje Him", terrein te Lekkum. Voorzitter: Th. Kuipers, Lekkum. Secretaris: Y. Heek, Buorren 43, Lekkum. Penningm.: K. Rypstra, Lekkum. (88 leden-sportbeoefenaren). R.K. Hockey- en Tennisclub „Hurry Up". Terr.: Sportpark Greuns, Jachthavenlaan (hockey), tennispark de Bontekoe (tennis). Voorzitter: A. Kamsma, Schrans 129. Secr.esse: mej. R. Zijlstra, Paul Krugerstraat 65. Penningm.: B. Vossenberg, Nieuwestad 105. Trainer: J. de Jong, Bordineweg 75. (79 leden-sportbeoefenaren). Bestuurders van verenigingen en organisaties, werkt mede om onze verenigingen-administratie compleet te maken door inzending van onder staand formuliertje aan bureau Leeuwarder Ge meenschap, Raadhuisplein 32. Naam van de vereniging/stichting soort ver./stichting voorzitter adres telef secretaris adres telef penningmeester adres telef directeur/administrateur adres telef aantal leden

Leeuwarder Gemeenschap | 1962 | | pagina 17